Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за народни представители 26.03.2017

КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Нелчо Иванов Иванов5-62-НС/21.03.2017
Ина Николаева Денева5-74-НС/21.03.2017
Димитър Димов Димитров5-73-НС/21.03.2017
Дияна Петрова Кръндева5-72-НС/21.03.2017
Бела Станиславова Дулева5-71-НС/21.03.2017
Юлияна Юлиянова Георгиева5-70-НС/21.03.2017
Елисавета Любомирова Петрушева5-69-НС/21.03.2017
Мартин Кирчев Димчев5-68-НС/21.03.2017
Милена Емилова Милева5-67-НС/21.03.2017
Васил Василев Кънев5-66-НС/21.03.2017
Стефан Митков Бойчев5-65-НС/21.03.2017
Владимир Симеонов Николов5-64-НС/21.03.2017
Радка Ганчева Момчева5-63-НС/21.03.2017
Анелия Стойчева Ангелова5-75-НС/21.03.2017
Александър Георгиев Войнов5-61-НС/21.03.2017
Теодора Максимова Давидкова5-60-НС/21.03.2017
Никола Стефанов Николов5-59-НС/21.03.2017
Радостина Никалаевна Янкова5-58-НС/21.03.2017
Гергана Георгиева Маркова5-57-НС/21.03.2017
Евелина Начева Начева5-56-НС/21.03.2017
Милен Николов Геров5-55-НС/21.03.2017
Костадин Иванов Стоилов5-54-НС/21.03.2017
Веселина Богданова Мавродинова5-53-НС/21.03.2017
Зорница Василева Любенова5-52-НС/21.03.2017
Георги Кунтандула Чисусе5-51-НС/21.03.2017
Росен Найденов Стоянов5-87-НС/21.03.2017
Атанас Георгиев Ошавков5-98-НС/21.03.2017
Мая Георгиева Бекярова5-97-НС/21.03.2017
Христина Петрова Попова5-96-НС/21.03.2017
Явор Яворов Серафимов5-95-НС/21.03.2017
Йордан Чавдаров Ликов5-94-НС/21.03.2017
Любомир Василев Любомиров5-93-НС/21.03.2017
Надя Василева Бонева5-92-НС/21.03.2017
Стела Станкова Апостолова5-91-НС/21.03.2017
Владимир Красимиров Динев5-90-НС/21.03.2017
Людмила Бойкова Савева5-89-НС/21.03.2017
Юлия Диянова Димитрова5-88-НС/21.03.2017
Иван Андреев Аврамов5-50-НС/21.03.2017
Радослав Русев Маринов5-86-НС/21.03.2017
Борислав Иванов Сотиров5-85-НС/21.03.2017
Десислава Добрева Петрова5-84-НС/21.03.2017
Добромир Павлов Джуров5-83-НС/21.03.2017
Раймонда Тодорова Янева5-82-НС/21.03.2017
красимир Москов Киров5-81-НС/21.03.2017
Райна Ангелов Дамянова5-80-НС/21.03.2017
Деница Георгиева Микова5-79-НС/21.03.2017
Мариус Станке Костадинов5-78-НС/21.03.2017
Симеон Христов Маринов5-77-НС/21.03.2017
Атанас Димитров Ганчев5-76-НС/21.03.2017
Мариана Ангелова Ангелова5-13-НС/21.03.2017
Лина Петкова Петрова5-25-НС/21.03.2017
Мартин Красимиров Цветков5-24-НС/21.03.2017
Елин Николаев Сиджимов5-23-НС/21.03.2017
Петя Янкова Янкова5-22-НС/21.03.2017
Саша Боянова Михайлова5-21-НС/21.03.2017
Йоана Николаева Колакова5-20-НС/21.03.2017
Златина Георгиева Колчакова5-19-НС/21.03.2017
Златко Димитров Стоев5-18-НС/21.03.2017
Борислав Веселинов Пауновски5-17-НС/21.03.2017
Димитър Емилов Хъртарски5-16-НС/21.03.2017
Вера Павлова Стаевска5-15-НС/21.03.2017
Николай Христов Илчев5-14-НС/21.03.2017
Йордан Николаев Петров5-26-НС/21.03.2017
Калин Ленков Зарков5-12-НС/21.03.2017
Светослав Светозаров Риболов5-11-НС/21.03.2017
Мария Дончева Дончева5-10-НС/21.03.2017
Александър Нелчев Иванов5-9-НС/21.03.2017
Алексей Славчев Христов5-8-НС/21.03.2017
Ценка Пенева Кучева5-7-НС/21.03.2017
Веселин Пенчев Колев5-6-НС/21.03.2017
Данка Найденова Николова5-5-НС/21.03.2017
Ралица Симеонова Ботева5-4-НС/21.03.2017
Калина Христова Павлова5-3-НС/21.03.2017
Венета Любенова Шопова5-2-НС/21.03.2017
Васил Александров Вакарелийски5-38-НС/21.03.2017
Соня Тенчева Дикова5-49-НС/21.03.2017
Орлин Любенов Аврамов5-48-НС/21.03.2017
Любомир Иванов Лазаров5-47-НС/21.03.2017
Мариян Йорданов Дянков5-46-НС/21.03.2017
Емил Боянов Керков5-45-НС/21.03.2017
Захари Спасов Атанасов5-44-НС/21.03.2017
Стоян Валериев Таблов5-43-НС/21.03.2017
Десислава Емануилова Карова5-42-НС/21.03.2017
вълкан калудов вълканов5-41-НС/21.03.2017
Христо Христев Тошков5-40-НС/21.03.2017
Маруш Йорданов Денчев5-39-НС/21.03.2017
Минко Йорданов Минков5-1-НС/21.03.2017
Петър Цанков Георгиев5-37-НС/21.03.2017
Росен Иванов Иванов5-36-НС/21.03.2017
Десислав Цветанов Кръстев5-35-НС/21.03.2017
Камен Дочов Доков5-34-НС/21.03.2017
Петя Иванова Труева5-33-НС/21.03.2017
Петър Пенчев Рашков5-32-НС/21.03.2017
Николай Тодоров Павлов5-31-НС/21.03.2017
Живко Стефанов Радучев5-30-НС/21.03.2017
Максимилиян Иванов Михайлов5-29-НС/21.03.2017
Елисавета Стефанова Иванова5-28-НС/21.03.2017
Петко Деянов Калагларски5-27-НС/21.03.2017

Календар

Решения

  • № 171-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

  • № 170-НС / 26.03.2017

    относно: Разглеждане на сигнал от Дамян Димитров Логинов

  • № 169-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

всички решения