Районна избирателна комисия София 24 ИР


РЕШЕНИЕ
№ 43-НС
София 24 ИР, 22.02.2017

ОТНОСНО: Обявяване на последователността на представяне в диспутите по БНТ 2- София на партиите и коалициите от партии, регистрирани в ЦИК за участие в изборите за народни представители на 26.03.2017 г.

На основание основания чл.70, ал.4 и във връзка с чл.72, ал.,т.1, чл.196, ал.3 от ИК , Решение № 4300-НС от 13.02.2017 г. на ЦИК и Решение № 23-НС/20.02.2017 г. на РИК в 24 ИР София, на 22.02.2017 г. от 17,30 часа в Заседателна зала  на  районна администрация «Възраждане», на адрес  гр.София , бул."Ал.Стамболийски" № 62,ет. 2, Районна избирателна комисия в Двадесет и четвърти изборен район - София проведе жребии за определяне на реда за представяне в диспутите по БНТ 2-София на регистрираните в ЦИК партии и коалиции от партии, резултатите от който са отразени в протокол от проведения жребии .

След проведения жребий, Районна избирателна комисия в Двадесет и четвърти изборен район - София 

РЕШИ: 

Обявява следната последователност на представяне  в диспутите по БНТ 2-София партии и коалиции от партии, регистрирани  в ЦИК за участие в изборите за народни представители на 26.03.2017 г., както следва:

 

Наименование на партия/коалиция от партии/независим кандидат
 

  1.  

КП „НОВА РЕПУБЛИКА“

 

       2.

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

 

       3. 

      КП „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО“

 

       4. 

       КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

 

       5. 

ПП „ДВИЖЕНИЕ ПРЕЗАРЕДИ БЪЛГАРИЯ“

 

       6. 

ПП „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧН ЦЕНТЪР“ - БДЦ

 

       7. 

КП „ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ“

 

      8. 

ПП „Движение за радикална промяна Българската пролет“

 

      9.

ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

 

     10. 

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАВНОПРАВЕН ОБЩЕСТВЕН МОДЕЛ“

 

     11. 

ПП „ГЕРБ“

 

     12.

ПП „ВОЛЯ“

 

     13.

ПП „Партия на Зелените“

 

    14.

КП „Обединение ДОСТ“

 

    15.

КП „КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД - Евролевица, Българска Социалдемократическа Партия, Християн-Социален Съюз)“

 

    16. 

КП „КОЙ – Българска левица и Зелена партия“

 

    17.

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

 

    18.

КП „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН“

 

   19. 

ПП „ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“

 

   20.

ПП „НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ“

 

  21.

 

КП „АБВ – Движение 21“

 

 

Председател: Валери Владимиров Цолов

Секретар: Благомира Димитрова Андонова

* Публикувано на 22.02.2017 в 19:18 часа

Календар

Решения

  • № 171-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

  • № 170-НС / 26.03.2017

    относно: Разглеждане на сигнал от Дамян Димитров Логинов

  • № 169-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

всички решения