• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Цветан Миланов Ангелов
    • 2. Красимир Георгиев Методиев
    • 3. Милчо Станков Димитров
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Велизар Пенков Енчев
    • 2. Силвия Здравкова Чернинкова - Гопина
    • 3. Румяна Иванова Дончева
    • 4. Димитър Викторов Караиванов
    • 5. Ангелаки Найденов Гоцев
    • 6. Иван Георгиев Вачев
    • 7. Веселин Иванов Велчевски
    • 8. Пламена Иванова Петрова
    • 9. Розалия Ангелова Траянова
    • 10. Ангел Йорданов Мицилков
    • 11. Камен Ненчев Илиев
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Валя Николова Димитрова
    • 2. Заличен
    • 3. Любомир Ясенов Инджев
    • 4. Татяна Николаева Спасова
    • 5. Валентин Емилов Груев
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Мартин Димитров Димитров
    • 2. Борис Борисов Станимиров
    • 3. Иван Кирилов Иванов
    • 4. Марта Руменова Георгиева
    • 5. Христо Василев Анастасов
    • 6. Георги Петров Семерджиев
    • 7. Георги Маринов Димитров
    • 8. Борис Вилхелм Точев
    • 9. Иво Николаев Божков
    • 10. Константин Георгиев Гърневски
    • 11. Маргарита Кирилова Игнатова
    • 12. Васил Николов Миладинов
    • 13. Катя Константинова Аспарухова-Радева
    • 14. Любен Стоянов Лачански
    • 15. Георги Младенов Цветков
    • 16. Кирил Николаев Чуканов
    • 17. Йордан Асенов Агов
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Йордан Ангелов Нихризов
    • 2. Огнян Дичев Атанасов
    • 3. Диана Маринова Маринова
    • 4. Мария Евстатиева Площакова - Такова
    • 5. Николай Антонов Радев
    • 6. Андрей Иванов Андреевски
    • 7. Димитър Михаилов Маринов
    • 8. Петър Димитров Кобаков
    • 9. Никола Христов Ножаров
    • 10. Красимир Спасов Милев
    • 11. Тони Димитров Баждаров
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Пламен Трифонов Христов
    • 2. Диана Иванова Марешка
    • 3. Веселин Йорданов Божков
    • 4. Надежда Тодорова Николова
    • 5. Веселин Николаев Караниколов
    • 6. Щериана Валентинова Проданова
    • 7. Елизабета Кръстева Тодорова
    • 8. Валентина Венелинова Костадинова
    • 9. Грета Йорданова Минчева
    • 10. Людмила Стоянова Ангелова
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Николай Николаев Аргиров
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Татяна Дончева Тотева
    • 2. Данаил Валериев Георгиев
    • 3. Николай Валентинов Цуцумански
    • 4. Румен Стефанов Рачев
    • 5. Демира Еленкова Дичева
    • 6. Павлина Велчева Попова
    • 7. Иван Димитров Янев
    • 8. Георги Борисов Генчев
    • 9. Александър Денчев Денев
    • 10. Татяна Илиева Спиридонова
    • 11. Полина Петрова Дикова
    • 12. Цвета Василиева Иванова-Булянска
    • 13. Теодор Красимиров Конов
    • 14. Камелия Борисова Атанасова-Иванова
    • 15. Цветозар Атанасов Петков
    • 16. Павлина Ангелова Ковачева
    • 17. Наталия Иванова Караиванова
    • 18. Анелия Николова Дошева
    • 19. Стилян Стоянов Ранджев
    • 20. Стоян Илиев Стоянов
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. СИМЕОН ХРИСТОВ СИМЕОНОВ
    • 2. АЛЕКСАНДЪР НЕСТОРОВ НЕСТОРОВ
    • 3. СТОЯН ГЕНЧЕВ СТОЯНОВ
    • 4. ЩЕРЬО ЩЕРЕВ ЩЕРЕВ
    • 5. СЕЗГИН ЮСЕИН МЕХМЕД
    • 6. НИНА ДОНЧЕВА ПАНАНОВА-ЙОРДАНОВА
    • 7. ВЕЛИЗАР ЛЮБЧЕВ РАЙКОВ
    • 8. ЕМИЛ ЯНКОВ АВРАМОВ
    • 9. ЛЮДМИЛА ИВАНОВА ТОНЧЕВА
    • 10. ИСМЕТ ХАСАНОВ ОСМАНОВ
    • 11. СИМЕОН АСЕНОВ ЗИДАРОВ
    • 12. ГЕРГАНА ВЕНКОВА ЯНАКИЕВА
    • 13. ИСА АБЕДИН ОСМАН
    • 14. ЕЛКА СТОИЛОВА ЧУЧУГАНОВА
    • 15. МАНУЕЛ ИВАНОВ ГЬОШЕВ
    • 16. КАТЕРИНА ДИМИТРОВА ВАРАДЕВА
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Стефан Ламбов Данаилов
    • 2. Георги Страхилов Свиленски
    • 3. Димитър Иванов Данчев
    • 4. Нона Кръстева Йотова
    • 5. Росен Малинов Малинов
    • 6. Биляна Валентинова Станчева
    • 7. Николай Боянов Маринов
    • 8. Александър Любенов Илиев
    • 9. Борис Цветков Цветков
    • 10. Иван Янчов Таков
    • 11. Орлин Киров Димов
    • 12. Ана Георгиева Пиринска
    • 13. Валентин Цветков Иванов
    • 14. Венцислава Любомирова Каменова-Костадинова
    • 15. Светослав Георгиев Стойков
    • 16. Десислава Здравкова Таранова-Андонова
    • 17. Елеонора Георгиева Петрова
    • 18. Мариана Неделчова Божкова
    • 19. Паскал Тодоров Желязков
    • 20. Чавдар Николаев Савов
    • 21. Огнян Здравков Нечев
    • 22. Пламен Асенов Лазаров
    • 23. Александър Спасов Грозданов
    • 24. Ангел Стоицов Николов
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Владислав Иванов Горанов
    • 2. Георги Евдокиев Марков
    • 3. Джема Маринова Грозданова
    • 4. Тома Любомиров Биков
    • 5. Валентин Иванов Радев
    • 6. Евгения Бисерова Алексиева
    • 7. Йорданка Иванова Фикирлийска
    • 8. Калин Любенов Вельов
    • 9. Георг Даниелов Георгиев
    • 10. Петър Славчев Манолов
    • 11. Борислав Иванов Борисов
    • 12. Стефани Михнева Михайлова
    • 13. Васил Димитров Йорданов
    • 14. Весела Димитрова Щерева
    • 15. Албена Иванова Събева
    • 16. Драгомир Владимиров Агайн
    • 17. Теодора Огнянова Донкова-Сарафова
    • 18. Цветомира Георгиева Георгиева
    • 19. Елизабет Стефанова Петрова
    • 20. Цветан Григоров Тодоров
    • 21. Станислава Борисова Стойнова
    • 22. Даниел Василев Костов
    • 23. Теодора Николова Димитрова
    • 24. Мартин Албенов Атанасов
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Валентин Симеонов Симов
    • 2. Мария Йорданова Йончева
    • 3. Борис Милчев Йолов
    • 4. Пенко Георгиев Русев
    • 5. Цветомир Димитров Начев
    • 6. Калин Серафимов Николов
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Евгений Светославов Михайлов
    • 2. Георги Атанасов Боздуганов
    • 3. Мария Костадинова Васева
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Стела Димитрова Ангелова-Банкова
    • 2. Николай Георгиев Дренчев
    • 3. Александър Димитров Арангелов
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Стефан Любомиров Тафров
    • 2. Емил Александров Георгиев
    • 3. Ивайло Николаев Мирчев
    • 4. Атанас Владиславов Славов
    • 5. Антонина Минчева Душева
    • 6. Адела Валери Качаунова
    • 7. Тома Георгиев Белев
    • 8. Мария Йорданова Ангелова
    • 9. Мария Любомирова Кавлакова
    • 10. Даниел Михайлов Неделчев
    • 11. Ива Маринова Бонева
    • 12. Александър Вилиянов Топузов
    • 13. Катина Пенева Железова
    • 14. Елена Симеонова Николова - Хаджигенова
    • 15. Калин Апостолов Ангелов
    • 16. Петър Йорданов Василев
    • 17. Марта Христова Джалева
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Юлиан Кръстев Ангелов
    • 2. Султанка Димитрова Петрова
    • 3. Николай Симеонов Малинов
    • 4. Венцислав Ангелов Тоцев
    • 5. Одисей Спиридонов Спасов
    • 6. Ради Николов Стоянов
    • 7. Стоян Цонев Стоянов
    • 8. Васил Светославов Христов
    • 9. Станил Станиславов Станилов
    • 10. Красимир Иванов Димитров
    • 11. Красимир Дончев Каракачанов
    • 12. Миглена Дойкова Александрова
    • 13. Денчо Иванов Балев
    • 14. Ангел Чавдаров Джамбазки
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Светозар Стоянов Съев
    • 2. Петко Маринов Джуджев
    • 3. Йордан Владов Кръстев
    • 4. Димитър Любчов Геров
    • 5. Красимир Иванов Гинов
    • 6. Атанас Тодоров Манушкин
    • 7. Константин Цветанов Петров
    • 8. Димитрина Петрова Бачийска
    • 9. Георги Петков Манолов
    • 10. Тодорка Тодорова Герова
    • 11. Сийка Чудомирова Найденова
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Николай Цветанов Цветков
    • 2. Ангел Кирилов Топчийски
    • 3. Велислава Петкова Петкова
    • 4. Полина Любомирова Декова
    • 5. Пламен Ангелов Борисов
    • 6. Илияна Лазарова Хаджиева
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Георги Венелинов Георгиев
    • 2. Деница Георгиева Сеферинова
    • 3. Асен Огнянов Асенов
    • 4. Григор Стефанов Манчев
    • 5. Милена Маринова Въчинска
    • 6. Борислав Емилов Венков
    • 7. Валентин Асенов Николов
    • 8. Орлин Божидаров Денчев
    • 9. Александър Асенов Гончаров
    • 10. Светослав Светозаров Пенчев
    • 11. Светослав Иванов Гаврилов
    • 12. Борислав Иванов Братоев
    • 13. Даниел Богданов Йорданов
    • 14. Силвия Петева Николова
    • 15. Юлиян Петров Петров
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Петър Стефанов Москов
    • 2. Венцислав Емилов Мицов
    • 3. Жаклин Ваклуш Толева
    • 4. Богдана Тодорова Станоева
    • 5. Здравко Йорданов Цанев
    • 6. Росица Желязкова Рачева
    • 7. Светлин Димитров Танчев
    • 8. Виолета Любомирова Донева-Янкулова
    • 9. Вичо Христов Маждраков
    • 10. Николай Петров Брънзалов
    • 11. Балчо Димитров Балчев
    • 12. Георги Петров Мъндев
    • 13. Георги Момчилов Димитров
    • 14. Захари Петров Петров
    • 15. Полина Димитрова Иванова

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 171-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

  • № 170-НС / 26.03.2017

    относно: Разглеждане на сигнал от Дамян Димитров Логинов

  • № 169-НС / 26.03.2017

    относно: Промени в съставите на секционни избирателни комисии в район „Подуяне“– СО

всички решения